niedziela, 23 października 2016

Zapowiedzi wydawnictwa Psychoskok...

Hej :)
Dziś taki króciutki post, a mianowicie zapowiedzi książkowe wydawnictwa Psychoskok. Mam nadzieję, że znajdziecie w nich coś dla siebie. A tak przy okazji, byłby ktoś chętny na Book Tour z ,,Chłopakiem z sąsiedztwa"? Zapraszam!

1. ,,Gwiezdna twierdza" Marek Pietrachowicz

.„Gwiezdna Twierdza” Marka Pietrachowicza to kontynuacja „Mądrości Wiedźmy”, powieści z kategorii fantasy. Raiana, jako władczyni swego klanu, ma sporo obowiązków na głowie, ale szeroki świat nie pozwoli jej na długo o sobie zapomnieć. Jest zmuszona ponownie wziąć udział w doniosłych wydarzeniach, mających wpływ na losy Krain Jasnego Słońca. To już druga wielka wyprawa młodej i zaradnej czarownicy Raiany po szerokim świecie – i znów bez jej zgody. Zawierucha wojenna dociera do jej kraju, Cormaen, i wiedźma zostaje przez nią rozdzielona od swego męża. Kierowana radami zjaw z Zaświatów oraz ścigana przez potężnych nieprzyjaciół, powoli odkrywa otchłanną, ponurą tajemnicę, kryjącą się za działaniami ich wrogów. Oto, bez cienia przesady, ponownie ważą się losy wszystkich wolnych krajów.


TYTUŁ: Gwiezdna Twierdza
AUTOR: Marek Pietrachowicz
DATA PREMIERY: 4.11.2016
KATEGORIA: Fantasy
WYDAWCA: Psychoskok
ISBN: 978-83- 7900-630- 4
ILOŚĆ STRON: 179
CENA DETALICZNA: 28,9

2. ,,ZOO" - Tadeusz GrubeckiBajeczka wierszowana, która zabiera dzieci w przepiękną podróż do świata zoologicznego. Maluchy mają okazję poznać zwierzęta, które nie występują w naszym klimacie, a są to między innymi: papugi, nosorożce, żyrafy, wielbłądy. Wiele ciekawostek o egzotycznych zwierzątkach i kolorowe ilustracje spowodują, że dzieci zobaczą różnice pomiędzy naszymi „polskimi”, a tymi z innych kontynentów. Prosty, lekki i humorystyczny język sprawi, że dzieci będą oczarowane i zafascynowane opowiastką. Forma rymowana natomiast sprawi, że najmłodsi czytelnicy będą zachęceni do odkrywania kolejnych gatunków i zgłębiania tajemniczego świata natury.TYTUŁ: ZOO
AUTOR: Tadeusz Grubecki
DATA PREMIERY: 28.10.2016
KATEGORIA: Literatura dla dzieci
WYDAWCA: Psychoskok
ISBN: 978-83- 7900-632- 8
ILOŚĆ STRON: 44
CENA DETALICZNA: 19,90

3. ,,Co oczy widzą i co czuje serce" Zofia Ostrach


Tytuł tomiku poetyckiego „Co oczy widzą i co serce czuje”, doskonale prezentuje jego zawartość. Wewnątrz zgromadzono bowiem utwory odnoszące się do znanej nam wszystkim codzienności. Tuż obok wierszy wychwalających piękno i radość życia, uwznioślających znaczenie miłości, wywołujących uśmiech na twarzy, znajdziemy utwory przepełnione nostalgią, odnoszące się do tematów trudnych i bolesnych. Różnorodność wierszy zebranych w tomiku stanowi gwarancję, że każdy miłośnik poezji znajdzie w nim coś dla siebie.

TYTUŁ: Co oczy widzą i co serce czuje
AUTOR: Zofia Ostrach
DATA PREMIERY: 27.10.2016
KATEGORIA: poezja
WYDAWCA: Psychoskok
ISBN: 978-83- 7900-624- 3
ILOŚĆ STRON: 102
CENA DETALICZNA: 18,00
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.