poniedziałek, 11 września 2017

#168 CzaroMarownik 2018 ~Zaplanuj swój nowy rok z najlepszym kalendarzem stworzonym dla kobiet!~


Elegancja, szyk, tajemniczość to wymarzona wizytówka kobiet. Każda z nas pragnie się wyróżniać, zachwycać, a zarazem być otoczoną sekretami, które wszyscy mężczyźni chcieliby odkryć. Urzekamy, hipnotyzujemy, wręcz omamiamy płeć przeciwną i bardzo dobrze nam to wychodzi. Kobiety są wyjątkowe i właśnie dlatego został dla nich stworzony ,,CzaroMarownik" - kalendarz na rok 2018, który skrywa wiele sekretów. Każda z nas emanuję magią, a ten piękny, tajemniczy notes pomaga zrozumieć bardziej świat, którym się otaczamy. Elegancki zdobienia, zachwycający swą głębią kolor, bogate wnętrze - to nie tylko zwyczajny kalendarz, ale również niezastąpiony pomocnik dla każdej z nas. Jakie jeszcze sekrety skrywa? Co jest w nim tak wyjątkowego? Dlaczego każda kobieta powinna go mieć? ,,CzaroMarownik" zachwyca i intryguje, a przy tym zawiera wiele ciekawych dodatków, które czekają, aż je odkryjecie!

,,CzaroMarownik" na nadchodzący rok pełen jest niespodzianek, ale do nich przejdziemy w kolejnym akapicie. Zacznijmy od początku. Dlaczego miałybyście wybrać właśnie ten kalendarz? Czemu nie sięgnąć po coś innego? Po pierwsze i sądzę, że dla wielu z nas najważniejsze, ,,CzaroMarownik" intryguje swym wyglądem. Piękne, bogate kolory - granatowa okładka ozdobiona srebrnymi, tajemniczymi symbolami, które rzucają się w oczy na samym początku - naniesione na twardą oprawę, która dodaje magii i uroku. Czarująca elegancja, ujmująca prostota i nutka czarów - właśnie tak można określić kalendarz wydany przez Wydawnictwo Kobiece. Wyobraźcie sobie, jak cudownie musi wyglądać, kiedy wyjmujecie go w miejscu publicznym, a inne kobiety odwracają się, żeby na was spojrzeć i zobaczyć, że mają do czynienia z osobą pełną tajemnic, seksapilu oraz magii. Brzmi pięknie, prawda?

Po otworzeniu kalendarza natrafiamy na pierwszą stronę, gdzie mamy możliwość uzupełnić informacje o sobie. Uważam, że to świetny pomysł, zarówno dla nas, jak i w przypadku ewentualnego zagubienia. Każdy dzień opatrzony jest stosownie dużym miejscem (a mianowicie jedną stroną) na zapisanie najważniejszych informacji i spotkań. Na każdej stronie znajdują się również cytaty, mogące pomóc nam podjąć ważniejsze decyzje w ciągu dnia, polepszyć humor oraz po prostu dodać sił. Ponadto mamy okazję poznać fazy księżyca, które przypadają w poszczególne dni oraz informacje na temat imienin. Jesteście ciekawe, co takiego jeszcze skrywa?

Po każdej niedzieli, mamy okazję zapoznać się ze stroną poświęconą różnym poradom, opisom świąt, dawnym rytuałom. Czy jesteście ciekawe, co oznaczają poszczególne kolory lub jak należy napisać list w stylu retro? A może interesują was przepisy na maseczki oraz koktajle mające pomóc naszej urodzie, oraz zdrowiu? Znajdziecie tu również informację na temat skutków brakujących witamin w naszym organizmie oraz horoskop na 2018 rok. Porady zawarte w ,,CzaroMarowniku" są niezwykle przydatne w naszym codziennym życiu oraz mogą pomóc w zadbaniu o to, co w naszym życiu najważniejsze. I jak, macie ochotę rozpocząć Nowy Rok z najlepszym kalendarzem dla kobiet?

,,CzaroMarownik" ma wiele zalet. Może służyć nam do zapisywania ważnych spotkań, informować o nadchodzących uroczystościach, pomagać zrozumieć otaczający nas świat, przekazywać motto, którym należy kierować się każdego dnia. Wiem, że nadchodzący rok spędzę w towarzystwie kalendarza opracowanego przez kadrę Wydawnictwa Kobiecego. A co z wami? Czy jesteście gotowe na nadchodzący rok?

Kochani, zapewne zauważyliście, że dziś nastąpił wylew recenzji ,,CzaroMarownika" na 2018 rok. Wydawnictwo Kobiece zorganizowało akcję mającą przybliżyć wam ten kalendarz, a każda z dodających dziś opinię blogerek ma za zadanie wytypować 13 września osobę, która również będzie miała okazję zrecenzowania ,,CzaroMarownika". Nadal się zastanawiam, kogo wybrać. Jeśli jesteście ciekawi, kim okaże się kolejna osoba, która otrzyma ten kalendarz, śledźcie mój fanpage!


Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu Kobiece <3

Data wydania: 13. 10. 2017
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.