piątek, 2 września 2016

Rozdanie. ,,Czarna biel. Wspomnienia" Marian A. Nicoń

Hej :)
Przychodzę do Was z pierwszym konkursem na fanpage'u bloga Zaczytana w książkach. Macie możliwość wygrania książki Mariana A. Noconia pt. ,,Czarna biel. Wspomnienia". Pozwólcie się zanurzyć we wspomnienia bohaterki, która walczyła o niepodległość Polski. Powodzenia!


By wziąć udział w konkursie należy:
2. Polubić post konkursowy.
3. Zgłoszenia wyrażające chęć wzięcia udziału w losowaniu proszę publikować wyłącznie pod postem konkursowym na facebook'u.


*Miło mi będzie, jeśli udostępnicie post konkursowy.Opis nagrody: 
Czarna biel to pełna emocji i dramatyzmu literatura faktu. Bohaterka dzieli się z Czytelnikiem opowieścią o swoim życiu od odzyskania przez Polskę niepodległości po czasy współczesne. Szczególne miejsce w jej wspomnieniach zajmuje okres drugiej wojny światowej i Powstania Warszawskiego. Irena Federowicz podczas Powstania, pracując w Szpitalu Wolskim, była uczestniczką jednego z najtragiczniejszych wydarzeń tamtych dni, jakim była rzeź na Woli. Te dramatyczne chwile odcisnęły swe piętno na jej przyszłości. Po wojnie skończyła studia medyczne i zamieszkała na Górnym Śląsku. Przedstawione wspomnienia to osobiste spojrzenie Ireny Federowicz na naszą przeszłość i teraźniejszość oraz okazja do refleksji nad losem ludzi żyjących w warunkach okupacji, Powstania i czasów powojennych.


Zgłoszenia przyjmuję do 26 września 2016 r. Wyniki pojawią się w ciągu siedmiu dni od zakończenia rozdania.

Pozdrawiam :):)
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.