wtorek, 24 stycznia 2017

#107 Koszmar Morfeusza - K.N. Haner ~Wejdź do świata, gdzie najpiękniejszy sen może zamienić się w koszmar...~ [Przedpremierowo]

Jego dotyk na twojej skórze wywołuje dreszcze. Nie możesz mu się oprzeć. Wiesz, że zawsze wygra. Choć próbujesz z całych sił, to i tak nie możesz powstrzymać pożądania. To tak jakbyś miała zatrzymać bicie swojego serca. Zdajesz sobie sprawę z tego, że ta noc przyniesie tylko i wyłącznie ból. Opuści cię wraz z blaskiem słońca. Zignoruje i pozostawi w rozsypce. Wiesz o tym doskonale. Nie chcesz czuć na sobie jego gorących pocałunków, nie chcesz trwać w jego objęciach, ale nie możesz mu się sprzeciwić. Nie chcesz tego, a zarazem pragniesz z całych sił. Tak jest zawsze. Nie potrafisz mu się oprzeć, a on nie umie odpuścić i pozostawić cię samej. Coś was do siebie ciągnie. Jakaś tajemnicza więź, która pcha was ku sobie. Myślicie o sobie w każdej chwili, pragniecie swoje dotyku. Wiecie, jakie jest ryzyko. Doskonale zdajecie sobie sprawę, że to niepohamowane uczucie może was zniszczyć. Próbujecie to zakończyć. Pragniecie tego, ale to coś, jest silniejsze. Niszczy wasze mury, naraża na niebezpieczeństwo, sprawia, że nie możecie bez siebie żyć... Kochani, zapraszam was dziś na recenzję książki, której kontynuacji nie mogłam się doczekać. Jeszcze bardziej seksowna, jeszcze brutalniejsza niż pierwszy tom niszczy serce i sprawia, że nie można się oderwać. K. N. Haner powraca i to w coraz odważniejszej odsłonie. ,,Koszmar Morfeusza" szokuje i wywołuje falę emocji. Niektórych może do siebie zrazić, innym skradnie serce. Nic nie jest mu obce, a jego dotyk rozpala zmysły. Zapraszam do zapoznania się z recenzją!


,,Pokochałam mężczyznę, który jest dla mnie zgubą. To wiem na pewno. Adam McKey. Wybranek mojego serca to facet, którego właściwie nie znam, a który każdego dnia zaskakuje mnie czymś zupełnie innym. Raz jest zimny, brutalny i okrutny, by za chwilę stać się czułym i namiętnym kochankiem."

Mroczny koszmar, z którego nie będziesz chciała się wybudzić.
Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya — tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy, ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń, jakie niosą ze sobą potajemne spotkania, choć codziennie przekonują się, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, nie potrafią wyrzec się swoich uczuć. Słowa to za mało, gdy nawet gesty nie potrafią ukoić rozpalonych ciał.
McKey zaczyna naginać twarde zasady obowiązujące w jego świecie, a Cassandra coraz częściej myśli nad bardziej radykalnymi krokami uwolnienia ukochanego z sideł złowrogiej organizacji. Jednak życie w ciągłym strachu odbija się na ich relacji i niemal ją niszczy. Namiętna miłość potrafi być bardzo destrukcyjna...
Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji? Fantazji, które bardzo szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar? Przekrocz granicę między miłością i nienawiścią, gdzie życie ściera się ze śmiercią.

,,-Zapomniałeś czegoś? - pytam.-Tak - odpowiada. - Tego... - dodaje i gwałtownie wchodzi do środka, chwytając mnie w ramiona, a nogą zatrzaskuje drzwi. Jego usta już są na moich, język wdziera się do środka. Nie protestuję, tylko jęczę głośno, bo moje ciało od razu jest gotowe na wszystko, czego zapomniał, ale wrócił po to."

Życie Cassandry odkąd poznała Adama McKeya, zmieniło się o 180 stopni. Nie może o nim zapomnieć, choć to byłoby najlepsze rozwiązanie. Na początku tej znajomości wszystko układało się w jak najlepszym porządku, ale kiedy do gry weszły uczucia, nic nie jest proste. Pożądanie dotyku tego chłodnego mężczyzny naraża ją na niebezpieczeństwo. Adam ma inną twarz. Dwa razy w tygodniu przyjmuje oblicze Morfeusza, które zmienia go nie do poznania. Młoda kobieta wie, że to jest tylko udawane, ale kiedy jej życiu zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo ze strony mafii, musi zdecydować, czy chce dalej brnąć w ten toksyczny związek. Potajemne spotkania niosą ryzyko, a kiedy o istnieniu Cassandry dowiaduje się jeden z przywódców podziemia, ból i cierpienie na dobre zagnieżdżają się w życiu dziewczyny. Adam jest zbyt cenny dla tej grupy, a kobieta jest tylko zagrożeniem, które należy zlikwidować. Życie Cassandry zmienia się w piekło...
Adam McKey nie potrafi odejść od temperamentnej blondynki. Wie, że może spotkać go za to kara, ale mimo to ryzykuje. Tylko przy niej może oddychać. Kobieta jest jedyną osobą, która zna jego prawdziwą twarz. Nie potrafi zrezygnować z potajemnych spotkań, ale kiedy życiu Cassandry grozi niebezpieczeństwo, musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu...
Czy Cassandra będzie potrafiła się oprzeć dotykowi Adama? Czy McKey zapomni o oczach, które prześladują go w snach? Czy zaryzykują wszystkim, by być razem? A może nadszedł czas, by zakończyć tę relację?

,,Znowu jest tak samo. Chwila zapomnienia, a po wszystkim od nowa będę musiała się pozbierać. Nic nie mogę jednak poradzić na to, że tak bardzo go kocham. Każdy ma chyba taką osobę, dla której traci głowę niezależnie od sytuacji. On jest moim zatraceniem."

,,Koszmar Morfeusza" to seksowna, a zarazem brutalna historia, która wstrząsa i szokuje, ale również rozpala zmysły i wciąga bez końca. To cholernie mocny erotyk, który być może nie wszystkim się spodoba i wzbudzi wiele kontrowersji, ale reszta się w niej zatraci i stanie się złakniona kolejnego tomu. Osobiście należę do tej drugiej grupy. Nie wiem, co takiego mają w sobie powieści K. N. Haner, ale najwyraźniej autorka odprawia nad nimi czary, ponieważ tak odważnej, zniewalającej historii dawno nie czytałam. Pani Haner wchodzi w świat literatury erotycznej z wysoko podniesioną głową i nie boi się wyzwań. ,,Koszmar Morfeusza" opowiada o miłości, która przynosi ból, pożądaniu, którego nie można okiełznać, brutalności, którą wypiera namiętność, walce z przeciwnikami, którzy pragną zniszczyć człowieka i o odkrywaniu własnej siły, która pomaga przetrwać każdą stratę i przynosi ukojenie. Ta książka aż kipi seksem pod jak najróżniejszą postacią i właśnie to jest takie dobre. Mogę was zapewnić, że przyniesie dużą dawkę emocji. Zaszokuje i wciągnie. Sprawi, że nie będziecie chcieli się obudzić i po zakończeniu przemieni was w narkomana, który pragnie kolejnej dawki. Uzależnia!

,,Czuję jego ciepło, jego przyśpieszony oddech i to, jak drży pode mną, więc nie przestaję. Dalej opadam na niego, ale już powoli, by mógł mnie czuć. Bym ja czuła jego. Jeśli to naprawdę nasza ostatnia to niech będzie niezapomniana. Skoro nigdy więcej mamy się nie spotkać, to chociaż zapamiętamy ją oboje do końca życia."

Cassandra jest osobą, która podejmuje wiele głupich decyzji. Nie powiem, żeby mnie czasami nie irytowała, ponieważ byłoby to kłamstwo. Nieraz miałam ochotę ją udusić, ale nie mogę odebrać jej tego, że jest odważna i przyjmuje konsekwencje swoich działań bez użalania się nad sobą. Cass stara się zapomnieć o uczuciu do Adama, a zarazem walczy o ten związek ze wszystkich sił. W tym tomie spotyka ją wiele złego, ale nie poddaje się i za każdym razem, kiedy upadnie, wstaje i nie zatrzymuje się, choć na chwilę. Mam wrażenie, że Adam stał się jej całym światem, co nie jest zbyt dobre. Z jednej strony można powiedzieć, że jest głupiutka, ale czy na pewno? W końcu wie, co robi i to, że popełnia błędy, oznacza tylko i wyłącznie, że jest człowiekiem, a nikt nie jest idealny. Cassandra czasami popada ze skrajności w skrajność. Wie, czego chce, a zarazem to odpycha. Wyzwolona, dzielna, uparta młoda kobieta została wciągnięta w niezłe bagno i teraz musi postarać się z niego wydostać. Mam wrażenie, że w trzecim tomie przejdzie diametralną zmianę. Adam nie jest pewny swego. Z jednej strony chce uchronić Cass przed niebezpieczeństwem i ją od siebie odpycha, a z drugiej nie potrafi pozwolić jej odejść. Zdeterminowany, pewny siebie mężczyzna musi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu. W tym tomie spotykamy jego drugie oblicze, Morfeusza, które szokuje. Cassandrę i Adama czeka wiele cierpienia. Czy dadzą radę mu podołać? Czy ta miłość ma szansę przetrwać? W tym tomie poznajemy wielu nowych bohaterów, a zarazem zapoznajemy się z tymi starymi, którym wcześniej nie poświęcaliśmy większej uwagi. Valery to jedna z najbardziej pozytywnych, szalonych postaci i nie sposób jej nie polubić. Wieczna optymistka, kobieta twardo stąpająca po ziemi, a zarazem delikatna istotka, która nie boi się wyzwań — ona i Tommy są do siebie tak bardzo podobni i wspaniali, że szybko zjednują sobie ludzi. Nasz słodki chłopiec nadal zmaga się z chorobą, ale mimo tego nie traci nadziei. Anthony to jeden z tych mężczyzn, którzy, choć są niegrzeczni, to odznaczają się wielkim szacunkiem do kobiet i sprawują rolę białego rycerza, na którego zawsze można liczyć. Eros... Cóż, nie chcę używać wulgaryzmów, więc powiem tylko, że to jedna z najbardziej znienawidzonych przeze mnie postaci. Wiem, że właśnie takie napędzają fabułę, ale jednak... Bohaterowie przeżywają swoją rozterki-a my mamy okazję im towarzyszyć. Jeśli lubicie mocne, seksowne książki, to nie bójcie się sięgnąć po ,,Koszmar Morfeusza".

"— Skoro już tu jesteś, to zostań do rana… — ton mam błagalny. Widzę, że Adam się waha, walczy ze sobą. — Proszę… — dodaję, by go przekonać.— Cassandro, naprawdę nie mogę — odpowiada po chwili. Tembr jego głosu świadczy, że nie mam się co licytować. On już zadecydował i już. Wzdycham wymownie i zsuwam się z jego bioder.— Poczekasz chociaż, aż zasnę? — Podchodzę do komody, by wyjąć koszulkę nocną, i oglądam się na niego.— Tak, chwilę mogę zaczekać."

,,Koszmar Morfeusza" to dzika, wyzwolona, gorąca powieść, która potrafi rozpalić zmysły i wzbudzi wiele kontrowersji. Jedni ją pokochają, inni znienawidzą. K. N. Haner szokuje historią pełną brutalności, a zarazem uczuć. Powiem szczerze, że po zakończeniu, które nas zaserwowała boję się sięgnąć po trzeci tom, ponieważ wiem, że może zdarzyć się tam dosłownie wszystko. Z jednej strony czuję lęk, a z drugiej ogromną ciekawość, jak potoczą się losy Cassandry i Adama. Wiem, że autorka mnie nie zawiedzie i sprawi, że nie będę mogła zmrużyć oczu. Kochani, gorąco zachęcam was do sięgnięcia po kontynuację ,,Snów Morfeusza", a jeśli jeszcze nie czytaliście tej serii, to musicie to jak najszybciej zmienić. Gwarantuję, że nie zabraknie wam emocji. Polecam!

Tytuł: Koszmar Morfeusza
Autor: K. N. Haner
Cykl: Mafijna miłość (tom 2)
Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 7 lutego 2017
ISBN: 9788328331860
Liczba stron: 388
Ocena: 5+/6
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.