czwartek, 21 lipca 2016

The Selection Book Tag


Hej :)
Zapraszam Was dziś na tag, który bardzo mi się spodobał, ponieważ dotyczy mojej ulubionej serii ,,Rywalki". Kiera Cass podbiła moje serce, a historia Americi i Maxona za każdym razem mnie wzrusza. Tag stworzyły blogerki z Books- my life i Książki to moje paliwo. Polega on na tym, że możemy stworzyć własne Eliminacje. Zapisujemy na karteczce tytuły 9 książek, a później losujemy je i podkładamy do kolejnych kategorii. Otwieramy wylosowaną książkę na dowolnej stronie i szukamy imienia postaci lub miejsca. Nie przedłużając - zapraszam!


Książki, które wezmą udział w losowaniu:
  • ,,Black Ice"Becca Fitzpatrick
  • ,,Akademia Dobra i Zła: Długo i Szczęśliwie" Soman Chainani
  • ,,Rycerz ciemności" Sherrilyn kenyon
  • ,,Simon oraz inni homo sapiens" Becky Albertalli
  • ,,Nieskończoność" Sherrilyn Kenyon
  • ,,Sny Morfeusza" K. N. Haner
  • ,,Pani Noc" Cassandra Clare
  • ,,Upadające Królestwa" Morgan Rhodes
  • ,,Mroczna bohaterka: Kolacja z wampirem" Abigail Gibbs.
1. Miejsce, w którym odbędą się Eliminacje!
Wypadło na... Instytut Nocnych Łowców w Los Angeles (,,Pani Noc"). Na pewno będzie ciekawie. Treningi, demony oraz Eliminacje. Jak wiecie jest tam dużo miejsca, więc dla wszystkich starczy. Gorzej, jeśli Instytut zostanie zaatakowany. Rywalki będą się chyba broniły szminkami i tiarami :)

2. Król i Królowa!
Wielkie Eliminacje się zakończyły. Na tron wstąpili bohaterowie ,,Kolacji z wampirem". Jesteście ciekawi kto? Otóż król Kaspar ( który i tak ma zostać władcą, widać że nikt mu nie odbierze berła) wybrał na swoją królową Violet (cóż za wielkie zaskoczenie). Nie wiem, czy wiecie, ale ich uwielbiam i z niecierpliwością czekam na kolejne książki autorki.

3. Pokojówką zostanie...
Adam ze ,,Snów Morfeusza". Ciekawe jak będzie wyglądał w słodkim fartuszku. Będzie chyba najgorszą pokojówką na świcie. Przecież ten chłopak nie będzie nikomu służył, a już na pewno nie będzie się płaszczył. Królowa będzie miała z nim ciekawie. Może nie przyniesie jej obiadu, ale na pewno pomoże w czym innym :)

4. Gwardzistą będzie...
Cleo z ,,Upadających Królestw". Na miejscu władców już bym się bała. Ta dziewczyna zdecydowanie nie nadaje się na to miejsce, choć może mnie zaskoczy.

5. Biuletyn poprowadzi...
Nick z ,,Nieskończoności". Ten to na pewno sobie poradzi. Nigdzie nie znajdzie się tak wygadana, sarkastyczna osoba, która potrafi wszystkich rozśmieszyć, nie będąc przy tym okrutnym. Nicky na pewno poradzi sobie w tej roli.

6. Księciem szukającym swojej księżniczki zostanie...
Blue z ,,Simon oraz inni homo sapiens". Uwielbiam tego chłopca, ale Simon może być zazdrosny. Ciekawe, kto wygra jego Eliminacje. Choć nie sądzę, że przyszły partner/partnerka długo się nacieszy Blue. W końcu ten nieśmiały chłopiec kocha tylko jedną osobę, ale zobaczymy.

7. Główną rywalką o zwycięstwo będzie...
Varian z ,,Rycerza ciemności". Ojojojoj, ale się porobiło. Przecież ten seksowny mężczyzna nigdy nie przegrywa. Sądzę, że te Eliminacje będą bardzo dziwne. Może Blue przeraziła ciemność w Varianie albo przyszła teściowa...

8. Eliminacje wygrywa...
Książę Tedros z ,,Akademii Dobra i Zła". Jakby się tak trochę zastanowić, nawet pasuje do Blue. Te starcie wygrał Camelot, a Eliminacje przejdą do historii. Przyszłymi władcami Ilei zostaną Blue oraz Tedros. Homoseksualne Eliminacje - czemu nie. Na pewno będzie ciekawie :)

9. Wesele nowej parze zorganizuje...
Shaun z ,,Black Ice". Będzie krwawo i niebezpiecznie. Pewnie znajdzie jakąś miłą chatkę w środku lasu bez światła i jedzenia. Kiedy nadejdzie czas zabawy, mężczyzna wyciągnie pistolet i... dokończcie sobie sami. Mój biedny Blue. Nie zasługuje na tak koszmarnego organizatora :(

10. Gośćmi pałacu zostaną...
Każdy kto chciałby wziąć udział w Eliminacjach. Wykonajcie ten tag. Będzie przy nim dużo zabawy, a przy okazji podajcie linki do niego. Jestem ciekawa waszych odpowiedzi. 

Pozdrawiam :)
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.